Samsung 19 LED Wide Monitor	730	5	nemaSamsung 19 LCD Wide Monitor, Model Name: S19A10N, Model Code: LS19A10NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 700:1 (DCR Mega infinite), Viewing

Samsung 19 LED Wide Monitor 730 5 nemaSamsung 19 LCD Wide Monitor, Model Name: S19A10N, Model Code: LS19A10NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 700:1 (DCR Mega infinite), Viewing

4.299,00 ден.   Спореди

Samsung 19 LED Wide Monitor, Model Name: S19A100N, Model Code: LS19A100NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 19 LED Wide Monitor, Model Name: S19A100N, Model Code: LS19A100NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega infinite), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), 15Pin D-Sub, Magic Tune (Magic Bright, Samsung Magic Color, Magic Wizard), Screen Size: 18,5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка