Saitek ST90 Joystick PS22

995,00 ден.   Спореди

Saitek ST90 Joystick PS22


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 995,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Saitek ST90 Joystick PS22

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка