S960 VIBE X, 5" 1080 x 1920 px IPS LCD, GSM, Micro SIM, 3G, CPU Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7 MT6589T, PowerVR SGX544MP2, RAM 2 GB, MEM 16GB , Kamera 13 MP 4128 x 3096  pix, autofocus, LED flash, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 2000 mAh, OS Android  v4.2

S960 VIBE X, 5" 1080 x 1920 px IPS LCD, GSM, Micro SIM, 3G, CPU Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7 MT6589T, PowerVR SGX544MP2, RAM 2 GB, MEM 16GB , Kamera 13 MP 4128 x 3096 pix, autofocus, LED flash, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 2000 mAh, OS Android v4.2

18.986,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 18.986,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка