S90 Champagne Gold, 5" (1280 x 720) Super AMOLED HD display, 4G, Dual SIM (Micro-SIM), Quad-core 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon, 2 GB RAM, 32GB, 13MP, 8MP, Li-Po 2300 mAh

S90 Champagne Gold, 5" (1280 x 720) Super AMOLED HD display, 4G, Dual SIM (Micro-SIM), Quad-core 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon, 2 GB RAM, 32GB, 13MP, 8MP, Li-Po 2300 mAh

22.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка