S860 TITANIUM, 5.3" 720 x 1280px, GSM, 3G, Dual SIM (Micro-SIM), Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 2 GB RAM, MEM 16GB, Android OS, v4.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat),Non-removable Li-Po 4000 mAh

S860 TITANIUM, 5.3" 720 x 1280px, GSM, 3G, Dual SIM (Micro-SIM), Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, 2 GB RAM, MEM 16GB, Android OS, v4.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat),Non-removable Li-Po 4000 mAh

16.900,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 16.900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка