S850 ( White), 5" 720 x 1280 pixels, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Quad-core 1.3 GHz MTK 6582M, RAM 1 MB, MEM 16 GB, Kamera 13 MP(LED) , 5 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 2000 mAh, Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)

S850 ( White), 5" 720 x 1280 pixels, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Quad-core 1.3 GHz MTK 6582M, RAM 1 MB, MEM 16 GB, Kamera 13 MP(LED) , 5 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 2000 mAh, Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)

13.989,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 13.989,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка