S60 Graphite grey, 5" (1280 x 720) IPS HD display, 4G, Dual SIM (Micro-SIM), Qualcomm® Snapdragon Quad-core 1.2 GHz, 2 GB RAM, 8GB, 13MP, 5MP, Li-Po 2150 mAh

S60 Graphite grey, 5" (1280 x 720) IPS HD display, 4G, Dual SIM (Micro-SIM), Qualcomm® Snapdragon Quad-core 1.2 GHz, 2 GB RAM, 8GB, 13MP, 5MP, Li-Po 2150 mAh

15.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка