S3-391-53334G52add, 13.3'', 3th gen. Intel® Core i5-3337U procesor, Intel HD 4000, 4GB DDR3, 500GB HDD+20GB SSD, 2xUSB, CR 2in1, Camera, HDMI, BT 4.0, WIN 8

S3-391-53334G52add, 13.3'', 3th gen. Intel® Core i5-3337U procesor, Intel HD 4000, 4GB DDR3, 500GB HDD+20GB SSD, 2xUSB, CR 2in1, Camera, HDMI, BT 4.0, WIN 8

45.180,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 45.180,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка