S-GUARD TM-012 - 1/3" sony 420tvl,3.6mm lens,no led,metal housing without bracket.

1.423,00 ден.   Спореди

S-GUARD TM-012 - 1/3" sony 420tvl,3.6mm lens,no led,metal housing without bracket.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.423,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


S-GUARD TM-012 - 1/3" sony 420tvl,3.6mm lens,no led,metal housing without bracket.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка