S-GUARD TI-003B - 1/3" sony 420tvl, 16mm lens,6 led, metal houseing without bracket.

3.469,00 ден.   Спореди

S-GUARD TI-003B - 1/3" sony 420tvl, 16mm lens,6 led, metal houseing without bracket.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.469,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


S-GUARD TI-003B - 1/3" sony 420tvl, 16mm lens,6 led, metal houseing without bracket.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка