S-GUARD TD-015 - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,12 led, plistic houseing without bracket.

1.684,00 ден.   Спореди

S-GUARD TD-015 - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,12 led, plistic houseing without bracket.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.684,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


S-GUARD TD-015 - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,12 led, plistic houseing without bracket.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка