Russian Standard Original

830,00 ден.   Спореди

Шифра на производ: 200000106
UPC: 4603400000203
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Група : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 830,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра на производ: 200000106
UPC: 4603400000203
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Русија
Група : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка