Rum Badel 2

250,00 ден.   Спореди

Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 351147
UPC: 3850112142108
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 35
Потекло : Хрватска
Категорија : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 250,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 351147
UPC: 3850112142108
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 35
Потекло : Хрватска
Категорија : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи