Rubin Vinjak VSOP

1.050,00 ден.   Спореди

Производител: Rubin Krusevac
Шифра на производ: 595
UPC: 8600074210354
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Србија
Категорија : Квалитетно Бренди


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.050,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Rubin Krusevac
Шифра на производ: 595
UPC: 8600074210354
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Србија
Категорија : Квалитетно Бренди

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи