RS-2004 Liquid filter 1750 литри на час

1.100,00 ден.   Спореди

RS 2004
За средни аквариуми од 180 до 300 литри,филтер механички и биолошки и обезбедување на кислород.Капацитет од 1.750 литри вода на час.Моќта на филтерот со 25 вати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.100,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RS 2004
За средни аквариуми од 180 до 300 литри,филтер механички и биолошки и обезбедување на кислород.Капацитет од 1.750 литри вода на час.Моќта на филтерот со 25 вати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка