RS-2003 Liquid filter 1750 литри на час

900,00 ден.   Спореди

Филтер Големина: 22 cm
За средни аквариуми од 180 до 280 литри,филтер механички и биолошки и обезбедување на кислород.Капацитет од 1.750 литри вода на час.Моќта на филтерот со 18 вати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 900,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Филтер Големина: 22 cm
За средни аквариуми од 180 до 280 литри,филтер механички и биолошки и обезбедување на кислород.Капацитет од 1.750 литри вода на час.Моќта на филтерот со 18 вати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка