RS-2002 Liquid filter 1500 литри на час

600,00 ден.   Спореди

Филтер Големина: 20 cm
За средни аквариуми од 80 до 180 литри,филтер механички и биолошки и обезбедување на кислород.Капацитет од 1.500 литри вода на час.Моќта на филтерот со 18 вати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 600,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Филтер Големина: 20 cm
За средни аквариуми од 80 до 180 литри,филтер механички и биолошки и обезбедување на кислород.Капацитет од 1.500 литри вода на час.Моќта на филтерот со 18 вати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка