Royal Salute 21 YO

10.340,00 ден.   Спореди

Производител: Chivas Brothers
Шифра на производ: 351119
UPC: 5000299211243
Волумен [ml] : 700
Старост : 21
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Вис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 10.340,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Chivas Brothers
Шифра на производ: 351119
UPC: 5000299211243
Волумен [ml] : 700
Старост : 21
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - Купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи