Rowenta TN8120D0

Rowenta TN8120D0

4.649,00 ден.   Спореди

Rowenta TN8120D0, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Употреба под вода, Нож Керамички,Индикатор, Употреба за брада, Употрба за тело,Употреба за коса, 8 - ум Нивоа на должина на шишање, ( 3мм ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta TN8120D0, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Употреба под вода, Нож Керамички,Индикатор, Употреба за брада, Употрба за тело,Употреба за коса, 8 - ум Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 45мм), + Позиција 1мм за брада, четка за чистење,Чешел, Ножички, Торбичка, уље, батерија 60 мин

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи