Rowenta TN5040D4

Rowenta TN5040D4

2.799,00 ден.   Спореди

Rowenta TN5040D4, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Употреба под вода, Нож Титаниум, Употреба за брада, Употрба за тело,Употреба за коса, 8 - ум Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 25мм), +...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta TN5040D4, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Употреба под вода, Нож Титаниум, Употреба за брада, Употрба за тело,Употреба за коса, 8 - ум Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 25мм), + Позиција 1мм за брада, четка за чистење,Чешел, Ножички, уље, батерија 40 мин

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи