ROWENTA TN1200F0

1.499,00 ден.   Спореди

МАШИНКА ЗА ШИШАЊЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН НОЖ ОД ЧЕЛИК ПОЗИЦИИ ОД 1ММ ДО 3ММ БАТЕРИЈА ДО 40МИН РАБОТА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНКА ЗА ШИШАЊЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН НОЖ ОД ЧЕЛИК ПОЗИЦИИ ОД 1ММ ДО 3ММ БАТЕРИЈА ДО 40МИН РАБОТА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи