Rowenta TN1014F0

Rowenta TN1014F0

1.399,00 ден.   Спореди

Rowenta TN1014F0, Машинка за шишање, Боја Бело-сина, Нож Инокс, Употреба за брада, Употрба за тело, 5 - ет Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 18мм), четка за чистење, Ножички, Чешел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta TN1014F0, Машинка за шишање, Боја Бело-сина, Нож Инокс, Употреба за брада, Употрба за тело, 5 - ет Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 18мм), четка за чистење, Ножички, Чешел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи