Rowenta SF6150D4

Rowenta SF6150D4

3.099,00 ден.   Спореди

Rowenta SF6150D4, Преса за коса, Боја Бело-кафеава, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 11, Керамички плочки со нано керамок, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Заклучување ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.099,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta SF6150D4, Преса за коса, Боја Бело-кафеава, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 11, Керамички плочки со нано керамок, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Заклучување на механизмот, Ширина на плочките 2,5цм, Должина на кабел 2 м,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи