ROWENTA SF4412D4

2.899,00 ден.   Спореди

ПРЕСА ЗА КОСА ЛЕД ДИСПЛЕЈ КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ ФУНКЦИЈА ЗА ВИТКАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА ДО 230C БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРЕСА ЗА КОСА ЛЕД ДИСПЛЕЈ КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ ФУНКЦИЈА ЗА ВИТКАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА ДО 230C БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка