ROWENTA SF3122D0

1.999,00 ден.   Спореди

ПРЕСА ЗА КОСА ОБЛОЖЕНИ ПЛОТНИ СО "KERATINE&TOURMALINE" СИГУРНОСЕН СИСТЕМ ,СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТЕРМОСТАТ СО 5 ПОЗИЦИИ - 130-230 С. БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ- ДО 60 СЕК. Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРЕСА ЗА КОСА ОБЛОЖЕНИ ПЛОТНИ СО "KERATINE&TOURMALINE" СИГУРНОСЕН СИСТЕМ ,СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТЕРМОСТАТ СО 5 ПОЗИЦИИ - 130-230 С. БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ- ДО 60 СЕК. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка