Rowenta SF3012F4

Rowenta SF3012F4

1.699,00 ден.   Спореди

Rowenta SF3012F4, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 11, Керамички плочки, Време на загревање 30 секунди, Заклучувањена механизмот, Ширина на плочките 2,5цм, Дол...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta SF3012F4, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 11, Керамички плочки, Време на загревање 30 секунди, Заклучувањена механизмот, Ширина на плочките 2,5цм, Должина на кабел 2 м,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи