Rowenta RO573701

Rowenta RO573701

12.999,00 ден.   Спореди

Rowenta RO573701, Правосмукалка , Боја Крем, Моќност 1000W, Регулација на моторот и од рачка, Бучност 65db, Антибактериска Торбичка X 1 во комлет, Капацитет 3,5л.Филтер на издув ХЕПА 13 ,Класична чет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO573701, Правосмукалка , Боја Крем, Моќност 1000W, Регулација на моторот и од рачка, Бучност 65db, Антибактериска Торбичка X 1 во комлет, Капацитет 3,5л.Филтер на издув ХЕПА 13 ,Класична четка со две позиции, четка за паркет. мини турбо четка, метална телескоска рачка,четка за домашни миленици, Должина на кабел 8,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи