Rowenta RO522121

Rowenta RO522121

3.990,00 ден.   Спореди

Rowenta RO522121, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност 1800W, Регулација на моторот, Бучност 84db, Хартиена Торбичка X 1 во комлет ,Капацитет 3л.Филтер на издув Микрофилтер ,Класична четка со две позиц...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO522121, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност 1800W, Регулација на моторот, Бучност 84db, Хартиена Торбичка X 1 во комлет ,Капацитет 3л.Филтер на издув Микрофилтер ,Класична четка со две позиции, четка за паркет. мини четка, метална телескоска рачка, Должина на кабел 5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи