Rowenta RO332101

Rowenta RO332101

4.050,00 ден.   Спореди

Rowenta RO332101, Правосмукалка, Боја Црно-зелена, Моќност 1600W,Систем циклон,Регулација на моторот, Бучност 84db,Подвижен контејнер, Капацитет на контејнер 1,5л.Филтер на издув ХЕПА 10,Класична четк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.050,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO332101, Правосмукалка, Боја Црно-зелена, Моќност 1600W,Систем циклон,Регулација на моторот, Бучност 84db,Подвижен контејнер, Капацитет на контејнер 1,5л.Филтер на издув ХЕПА 10,Класична четка , метална телескоска рачка, Должина на кабел 5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи