Rowenta RH845301

Rowenta RH845301

6.990,00 ден.   Спореди

Rowenta RH845301, Правосмукалка, Боја Црвена, Бежична, Време на всмукување 25мин, Циклон систем, Ротирачка четка, Всмукување на тврди површини, всмукување на килими, Вертикално/Хоризонтално позиционир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RH845301, Правосмукалка, Боја Црвена, Бежична, Време на всмукување 25мин, Циклон систем, Ротирачка четка, Всмукување на тврди површини, всмукување на килими, Вертикално/Хоризонтално позиционирање, Подвижен контејнер за отпадици 0,9л, Хепа филтер11

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи