Rowenta ES440030

Rowenta ES440030

10.299,00 ден.   Спореди

Rowenta ES440030, Апарат за Еспресо, Боја Црна-инокс, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 0,8л, Индикатор за доза на пара, Автоматско дозирање на кафе, Сад за останатата вода, О...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta ES440030, Апарат за Еспресо, Боја Црна-инокс, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 0,8л, Индикатор за доза на пара, Автоматско дозирање на кафе, Сад за останатата вода, Оптипрес систем , Термблок,Easy Eject Ситстем

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи