Rowenta EP7344D0

Rowenta EP7344D0

2.999,00 ден.   Спореди

Rowenta EP7344D0, Депилатор, Боја Бела, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2,Масирачки дискови, Подвижна глава, Депилација под пазуви,Воздушно струење на воздухот за безболна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta EP7344D0, Депилатор, Боја Бела, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2,Масирачки дискови, Подвижна глава, Депилација под пазуви,Воздушно струење на воздухот за безболна депилација, Четкичка за истење, Торбичка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи