Rowenta DW8110D1

Rowenta DW8110D1

4.599,00 ден.   Спореди

Rowenta DW8110D1, Пегла на пареа, Боја бело-сива, 2600W, 0-40г/мин- пареа,Ударна пареа 200г/мин, воден канистер 375 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, а...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta DW8110D1, Пегла на пареа, Боја бело-сива, 2600W, 0-40г/мин- пареа,Ударна пареа 200г/мин, воден канистер 375 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, автоматско регулирање на пареа, Microsteam 400 Laser плоча, должина на кабел 2,5м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи