ROWENTA DW6010F1

4.199,00 ден.   Спореди

ПЕГЛА МОЌНОСТ 2400 W ГРЕЈНА ПЛОЧА :LASER РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 300МЛ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ САМОЧИСТЕЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ЗА ОТКЛОНУВАЊЕ НА НАБОРИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПЕГЛА МОЌНОСТ 2400 W ГРЕЈНА ПЛОЧА :LASER РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 300МЛ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ САМОЧИСТЕЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ЗА ОТКЛОНУВАЊЕ НА НАБОРИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи