ROWENTA DW5130D1

3.999,00 ден.   Спореди

ПЕГЛА МОЌНОСТ 2400W AUTOSTEAM АВТОМАЦКА ПАРЕА 0-40Г/МИН ПОТИСОК ПАРЕА 180Г/МИН 300МЛ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПЕГЛА МОЌНОСТ 2400W AUTOSTEAM АВТОМАЦКА ПАРЕА 0-40Г/МИН ПОТИСОК ПАРЕА 180Г/МИН 300МЛ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи