Rowenta DW5120D1

Rowenta DW5120D1

3.699,00 ден.   Спореди

Rowenta DW5120D1, Пегла на пареа, Боја Бело-сива, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 40г/Макс-пареа,Ударна пареа 150г/мин, воден канистер 300 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, смочис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta DW5120D1, Пегла на пареа, Боја Бело-сива, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 40г/Макс-пареа,Ударна пареа 150г/мин, воден канистер 300 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, смочистечки систем, Заострен врв за прецизно пеглање, 3D микро инокс поча, должина на кабел 2,5м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи