ROWENTA DW4020D1

2.499,00 ден.   Спореди

МОЌНОСТ 2300 W ИНОКС ГРЕЈНА ПЛОЧА СО 300 МИКРО ДУПЧИЊА ЗАОСТРЕН ВРВ ЗА ПРЕЦИЗНО ПЕГЛАЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ПАРЕА 35 ГР/МИН,УДАРНА ПАРЕА 130 ГР/МИН СИСТЕМИ ПРОТИВ КАПЕЊЕ И КАМЕНЕЦ Стандардна гаранција 24...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОЌНОСТ 2300 W ИНОКС ГРЕЈНА ПЛОЧА СО 300 МИКРО ДУПЧИЊА ЗАОСТРЕН ВРВ ЗА ПРЕЦИЗНО ПЕГЛАЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ПАРЕА 35 ГР/МИН,УДАРНА ПАРЕА 130 ГР/МИН СИСТЕМИ ПРОТИВ КАПЕЊЕ И КАМЕНЕЦ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи