ROWENTA DA1510F2

2.099,00 ден.   Спореди

ПАТНА ПЕГЛА МОЌНОСТ 1000 W ВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊЕ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА ОД 110 - 220 V ПРЕЦИЗЕН ВРВ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПАТНА ПЕГЛА МОЌНОСТ 1000 W ВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊЕ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА ОД 110 - 220 V ПРЕЦИЗЕН ВРВ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи