Rowenta CV8655D0

Rowenta CV8655D0

3.499,00 ден.   Спореди

Rowenta CV8655D0 , Фен за коса, Боја Црна, Моќност 2200W, Брзини 6, Ладен воздух,Концентратор, Дифузер, Јон функција,Функција респект, Закачалка на рачката, Професионален АС Мотор, 1,8м кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV8655D0 , Фен за коса, Боја Црна, Моќност 2200W, Брзини 6, Ладен воздух,Концентратор, Дифузер, Јон функција,Функција респект, Закачалка на рачката, Професионален АС Мотор, 1,8м кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи