Rowenta CV7650D0

Rowenta CV7650D0

4.399,00 ден.   Спореди

Rowenta CV7650D0, Фен за коса, Боја црна-розева, моќност 2000W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух,Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Технологија Power Silence, Профес...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV7650D0, Фен за коса, Боја црна-розева, моќност 2000W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух,Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Технологија Power Silence, Професионален АС мотор, Закачалка на рачката

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи