Rowenta CV5012

Rowenta CV5012

1.599,00 ден.   Спореди

Rowenta CV5012, Фен за коса, Боја црна, додаток четка, Моќност 2200W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Закачалка на рачката


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV5012, Фен за коса, Боја црна, додаток четка, Моќност 2200W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Закачалка на рачката

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи