Rowenta CV4330F0

Rowenta CV4330F0

999,00 ден.   Спореди

Rowenta CV4330F0, Фен за коса, Боја бело сина, Моќност 1700W, Брзини 3, Ладен ваздух, Концентратор, Закачалка на рачката, должина на кабел1,8 М кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV4330F0, Фен за коса, Боја бело сина, Моќност 1700W, Брзини 3, Ладен ваздух, Концентратор, Закачалка на рачката, должина на кабел1,8 М кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи