Rowenta CV4220F0

Rowenta CV4220F0

1.599,00 ден.   Спореди

Rowenta CV4220F0, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2000W, Брзини 3, Ладен ваздух, Концентратор, Дифузер, Подвизна решетка , Закачалка на рачката, Должина на кабел 1,8 М кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV4220F0, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2000W, Брзини 3, Ладен ваздух, Концентратор, Дифузер, Подвизна решетка , Закачалка на рачката, Должина на кабел 1,8 М кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи