Rowenta CV3502F0

Rowenta CV3502F0

1.299,00 ден.   Спореди

Rowenta CV3502F0, Фен за коса, Боја Црна, Моќност 1500W, Патнички, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката, должина на кабел1,8 М кабел, Работи на 110V и 220V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV3502F0, Фен за коса, Боја Црна, Моќност 1500W, Патнички, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката, должина на кабел1,8 М кабел, Работи на 110V и 220V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи