Rowenta CV1220F0

Rowenta CV1220F0

750,00 ден.   Спореди

Rowenta CV1220F0, Фен за коса, Боја Црна, Моќност 1400W, Патнички, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката, должина на кабел1,8 М кабел


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV1220F0, Фен за коса, Боја Црна, Моќност 1400W, Патнички, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката, должина на кабел1,8 М кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи