Rowenta CF8212F0

Rowenta CF8212F0

2.199,00 ден.   Спореди

Rowenta CF8212F0, Фен-Фигаро, Боја црна, Моќност 1200W, 2 начини на работа, ладен воздух, концентратор


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF8212F0, Фен-Фигаро, Боја црна, Моќност 1200W, 2 начини на работа, ладен воздух, концентратор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи