Rowenta CF6510D4

Rowenta CF6510D4

3.599,00 ден.   Спореди

Rowenta CF6510D4, Фигаро, Боја бела,Температура 210С, Дијаметар 23мм, 2 Температурни нивоа , време за загревање 5 мин, Торбичка Должина на кабел 2,5м


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF6510D4, Фигаро, Боја бела,Температура 210С, Дијаметар 23мм, 2 Температурни нивоа , време за загревање 5 мин, Торбичка Должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи