Rowenta CF2032F0

Rowenta CF2032F0

799,00 ден.   Спореди

Rowenta CF2032F0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Дијаметар 16мм, 2 Температурни нивоа , време за загревање 5 мин, Торбичка Должина на кабел 2,5м


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF2032F0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Дијаметар 16мм, 2 Температурни нивоа , време за загревање 5 мин, Торбичка Должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи