ROWENTA AC232001

2.499,00 ден.   Спореди

БЕЗЖИЧЕН УСИСИВАЧ РАБОТИ НА БАТЕРИИ ОПЕРАТИВНО ДО 10 МИН 3.6V БАТЕРИИ КОНТЕЈНЕР ЗА ПРАШИНА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 8 години

Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЕЗЖИЧЕН УСИСИВАЧ РАБОТИ НА БАТЕРИИ ОПЕРАТИВНО ДО 10 МИН 3.6V БАТЕРИИ КОНТЕЈНЕР ЗА ПРАШИНА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи