Router D-Link GoRouter N150 Easy, GO-RT-N501, 150 Mbps, G/N, ADSL or Cable modem

990,00 ден.   Спореди

Router D-Link GoRouter N150 Easy, GO-RT-N501, 150 Mbps, G/N, ADSL or Cable modem
Гаранција: 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Router D-Link GoRouter N150 Easy, GO-RT-N501, 150 Mbps, G/N, ADSL or Cable modem
Гаранција: 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка